Mięso
Szarpak do mięsa

Szarpak do mięsa

Wilk to bardzo przydatne urządzenie gastronomiczne, które powinno znaleźć swoje miejsce w, każdej kuchni restauracyjnej. Urządzenie to służy do rozdrabniania mięsa na różne wielkości w zależności od tego jakiego otworu użyjemy. Maszynka da daje nam wiele możliwości, aby na różne sposoby kroić mięso. Jednym z sitek jest szarpak do mięsa. Znajdują się na nim trzy otwory, które kształtem przypominają fasolę. Mięso, które będziemy rozdrabniać na tym sitku będzie dość pokaźnych rozmiarów.

Szarpak do mięsa co to jest?

Kuchnia w, każdej restauracji musi być zaopatrzona w sprzęty gastronomiczne, które stanowią podstawę jakiejkolwiek pracy. Począwszy od urządzeń bez, których funkcjonalność kuchni nie byłaby możliwa, po te, które jeszcze bardziej będą mogły dać większe możliwości kucharzom na to, aby rozwinęli swoje skrzydła i pokazali swoje umiejętności. Jednym z bardzo ważnych urządzeń gastronomicznych jest tzw. Wilk urządzenie to służy do rozdrabniania mięsa w zależności od tego jakich rozmiarów, czy też kawałków mięsa potrzebujemy. Za kształty i wielkości mięsa odpowiadają sitka, które mogą mieć najróżniejsze kształty i wielkości. Wszystko zależy od tego jaki efekt rozdrobnionego mięsa chcemy uzyskać. Jednym z wielu sitek jest szarpak do mięsa, wielu z nas nie widziało tego sitka, gdyż nie występuje on przeważnie w zestawie, gdy kupujemy naszą maszynkę do rozdrabniania mięsa. Jest to część, którą możemy dokupić dodatkowo, otwory w niej są pokaźnych rozmiarów. Dlatego też mięso tak pokrojone nie nadaje się do wszystkich dań.

Szarpak do mięsa, gdzie możemy kupić tą małą część?

Wilk to urządzenie, które ma swoje zastosowanie w masarniach, ale również w kuchniach restauracyjnych. Urządzenie to składa się z wielu bardzo ważnych elementów, które razem tworzą jedną całość. Jednym z nich, które odgrywa bardzo ważną rolę jest sitko, które odpowiedzialne jest za rozdrabnianie mięsa. Jednym z takich sitek jest szarpak do mięsa jest to sitko, które posiada 3 otwory o dużo większych rozmiarach niż inne sitka. Tą dodatkową część możemy zamówić w sklepach internetowych, ale również w punktach z akcesoriami gastronomicznymi.

Autor

tomasz.verseo@gmail.com

Wentylator EBM

4 czerwca 2019

Akcesoria do zmywarek

22 czerwca 2019